המלצות מטופלים • רוני אנטן ויסוקר PhD - תזונאית מומחית לתזונה ביו אינדיבידואלית ולאוטיזם ASD

המלצות מטופלים

התחלנו את הטיפול עם רוני בבן שלי בגיל 2.6 בערך.
לאחר בדיקות מעבדה פרטיות, לפני הטיפול בני היה חסר שקט, תזוזתי, לא יכולנו לצאת אתו כי כל הזמן היה בורח וכמובן שלא דיבר כלל.
היום הוא הרבה יותר שמח, רגוע ואפשר לצאת אתו והוא נשאר קרוב ולא זז מאיתנו, התחיל לומר מילים ראשונות סוף סוף..
ממליצה בחום על הטיפול וכמובן שגם הטיפולים הפרא רפואיים לא פחות חשובים..
תודה לך רוני!

אמא לילד בן שלוש (2019)

אני אסירת תודה עמוקה על העבודה עם רוני, נחשפתי לידע ולחכמה שלה בנוגע לתזונה מותאמת אישית. במשך שנים הרגשתי חרדה לשלוח את בני לבית הספר כל יום, בידיעה בכמה קשה לו להישאר רגוע וממוקד … בידיעה שהוא יפלוט דברים ויתרוצץ בחדר לפעמים, כאילו מונע על ידי מנוע … עם הידע שיצעקו עליו לעתים קרובות. זה שחק את הערכה העצמית שלו. הוא באמת התחיל להאמין שהוא "אדם רע".

לאחר זמן קצר מאוד שעבדנו על הדיאטה שלו עם רוני, להתאים לו את התוספים ולקבלת תוצאות מעבדה מועילות מאוד, בני הפך לרגוע הרבה יותר ושולט יותר בעצמו. בקיצור, הוא הצליח לווסת את עצמו.

חייו בבית ובבית הספר, הפכו לשלווים יותר. האם הוא עדיין סובל מ– ADHD? כן. אבל עכשיו, כשאנחנו מיישמים אסטרטגיות, זה עובד.

למדתי שאנחנו יכולים לעזור או למנוע ממוחנו וגופנו לעבוד כמו שצריך, פשוט לפי מה שאנחנו אוכלים. התחלתי את התהליך הזה בעצמי וגיליתי שעכשיו כשאני לוקחת את מה שהגוף הספציפי שלי צריך, אני ישנה טוב יותר, יש לי יותר אנרגיה, ומרגישה יותר ברורה במחשבותיי.

אני שמחה שאוכל לפנות לרוני שוב ושוב ככל שגופנו ונסיבותינו ישתנו. אני ממליצה עליה מאוד למי שרוצה בריאות כללית טובה יותר. קשה לי לחשוב על כל בעיה נפשית או פיזית שתזונה אישית נכונה לא יכולה לעזור לה.

סטייסי בררין, פסיכולוגית ואמא לילד עם בעיות קשב וריכוז וויסות חושי

רוני אנטן האחת והיחידה!

שלום לכולם!
מרגישה צורך עז לשתף אתכם בחוויה החיובית שהייתה לנו עם רוני אנטן – אשת מקצוע יחידה במינה! הגענו אל רוני לפני כשלוש שנים. חיפשנו מישהו שיצליח לאזן את הבן שלנו (כמעט בן 14, הסובל משיתוק מוחין ובתקופה ההיא אובחן בספקטרום האוטיסטי) אך ללא תרופות! הרגשנו שהתרופות רק מכניסות אותו כל פעם יותר למערבולת של בעיות!

חרשנו את רשת האינטרנט שעות רבות, כל פעם מנסים הגדרות חדשות לחיפוש, עד שבנס מצאנו את רוני! ישר התקשרתי. כבר בטלפון אהבתי את הגישה המקצועית מצד אחד ואת המתיקות המחבקת מצד שני. לפגישה עם רוני הגענו לאחר שבננו סבל מלחץ גולגולתי מוגבר, תנועות אפילפטיות במוח באופן תמידי, חוסר איזון באשלגן, וקושי בשתף הדיבור.

ובכן, רוני התרשמה ממנו, מאיתנו, שלחה לעשות בדיקות דם ושתן (שלא עושים רופאים רגילים! כן, סוף סוף הצלחנו לצאת מהקופסה!), ולאחר אבחון מעמיק, ו-"בסךהכל" עם איזון תזונתי (מה עושה לו טוב ומה לא + תוספי מזון וויטמינים), בננו כיום לא לוקח יותר אף תרופה (לא ללחץ הגולגולתי, לא לאפילפסיה, לא לאיזון האשלגן – כלום!) וכמעט לא מגיע לביקור רופאים! אפילו לא לנירולוג! ויתרה מזאת, גם האבחון שהינו משתייך לספקטרום האוטיסטי נמצא בסימן שאלה. נראה כי הכל הצטמצם רק למה שהשיתוק מוחין משאיר את חותמו במקומות שהינם בלתי הפיכים.

לאחר החוויה החיובית שלנו עם בננו, ביקשתי מרוני שתעזור גם לאבי שסבל מטריגליצרידים מאד מאד מאד גבוהים בדם וחוסר סדירות בקצב הלב. אבי כלל לא היה בארץ ולא יכול היה להיפגש עם רוני פנים מול פנים, אך גם דרך אמצעים טכנולוגיים לא ירדה רמתה המקצועית, ודרך איזון המערכת בתוספי תזונה וויטמינים, היא הצליחה לסדר מה ששנים רבות, רופאים רבים ותרופות רבות לא הצליחו לעשות. אם יש לכם שאלות נוספות ורוצים עוד פרטים על התהליך שלנו – אני כאן!

Hilaf.barron@gmail.com

חשוב לי מאד שהניסיון שלנו יפתח דלת לאנשים נוספים המחפשים אחר תשובות הולמות ובריאות, ומרגישים שמערכת הרפואית הבסיסית מסתכלת באופן יותר מידי נקודתי על כל בעיה, ולא על האדם, על הילד, כמכלול אחד גדול. לצערי, במקרים רבים תרופה שטובה לבעיה א’ בעצם יוצרת את בעיה ב’ או מעצימה את בעיה ג’, וכך המערבולת מתחילה ולא מסתיימת…

רק בריאות וטוב לכולם!

הילה

בגיל 3.5 הבן שלי איתי, אובחן כ- PDD NOS. הייתי בשוק כי החששות היו כבר מזמן, הייתי יותר במצב של אכזבה, קיוויתי שזה לא זה. כמו כל אחד התחלתי לחפש תשובות בגוגל ונתקלתי בסיפור הצלחה על הילד שנרפאה בעזרת הדיאטה בדקתי מה זה וזה היה נראה לי בלתי אפשרי. ילד שגם ככה אוכל רק פיצות, מעדנים וחטיפים, הוא לא נגע בדברים שהוא לא מכיר, פירות וירקות בקושי, אז איך אפשר לקחת ממנו את הג’אנק פוד שלו? אני שייכת לסוג האנשים שלא יסלחו לעצמם אם לא ינסו, התחלתי לברר ולברר ודרך חברה הגעתי לרוני.

רוני נתנה לי תשובות לכל השאלות, הייתה מאוד סבלנית וגם אכפתית. היא ישר בנתה לו תכנית ורשמה איזה בדיקות לעשות ואיזה תוספים להתחיל לקחת. (רוצה לציין שהמחירים של התוספים הם לא יקרים, הרבה יותר זול מהארץ ומספיקים להרבה זמן).

את הדיאטה הכנסתי בהדרגה וגם את התוספים. עצה אישית, לקנות פחות דברים מוכנים ולהשתדל להכין הכל בבית, דברים שמוכרים מלאים בחומרים משמרים וגם ברובם יש סויה. את השינויים התחלתי לראות מאוד מהר. השינוי הראשון היה שהילד התחיל להיות רעב, פתאום הוא רצה לאכול דברים כמו עגבניה ומלפפון ועכשיו הוא אוכל הכל. עוד אחד הפלאים, איתי מאוד סבל מבעיות באוזניים, פעם בחודש היינו צריכים להוציא פקקים אחרת היה מקבל דלקת, התופעה הזאת הסתיימה. התחילו גם שינויים בהתנהגות ובדיבור, הוא התחיל לענות לשאלות וגם לשאול שאלות.

בכל הדרך רוני צמודה אלי, אני מתייעצת איתה על כל דבר קטן והיא עונה לי מאוד מהר גם במייל וגם בטלפון ולא משנה האם היא בארץ או בחו”ל. היא לוקחת אותנו באופן אישי גם כאשר איתי חולה לפעמים, היא מייעצת מה לעשות, שורה תחתונה, בלי רוני לא הייתי מסתדרת, היא פשוט מקצועית. הייתי עוד מרחיבה הרבה בנושא אבל זה כבר מצריך ספר, .אולי יום אחד אני יעשה את זה. אז תודה רוני ונמשיך לעבוד יחד.

אמא לאיתי בן 5

בני עומר קיבל אבחון בגיל שנה ועשרה חודשיים לחשד להפרעת תקשורת ועיכוב התפתחותי. התחלנו לחפש עזרה תזונתית והגענו לרוני כיום אנחנו מטופלים כשנה ועומר הגיע להישגים מדהימים. בעקבות הטיפול, ניכר שיפור עצום בכל התחומים עומר התחיל ליצור קשר עין רציף, התחיל לדבר, יותר מרוכז ומקשיב וכמובן ילד תקשורתי. כיום לעומר אין הפרעת תקשורת. רוני תמיד נותנת אוזן קשבת ועובדת במקביל אלינו, מאוד מסורה מדויקת וסובלנית. רוני עושה עבודה מדהימה ואין לי מילים לתאר את האושר שמציף אותנו מדי יום עם השיפור של עומר. תודה מקרב לב.

הורה לעומר בן 3.5

אנחנו עובדים עם רוני כחצי שנה ומאוד שבעי רצון. השיפור המשמעותי ביותר שניתן היה להיווכח בו מיידית היה שיפור ניכר בבעיות העיכול שהיו לא’. עם הזמן הוספנו בעצתה של רוני, מספר תוספי מזון שונים ואכן ניכר שיפור התפתחותי.

הורה לילדה בת שנה וחצי

אחרי שבננו אובחן עם ASD היה הרבה מידע שהיינו צריכים לספוג. ידענו שהיו לו בעיות קיבה ומעיים אז התקשרנו לרוני לראות אם היא תוכל לעזור. בעזרת רוני ומעט מעל חודש, בננו נעשה הרבה יותר ערני ומגיב נהדר לטיפול. רוני עובדת בקצב שלנו, אף פעם לא ממהרת ומאוד סבלנית. השיפור העצום ברור בכל ההיבטים בחיי המשפחה, וכמעט הכול הודות לעצותיה. המסע לפנינו עדיין ארוך, אבל אנחנו בטוחים שאנו במסלול הנכון.

הורה לילד בן 3

רוני יקרה, רציתי להודות לך שוב על הדרך שעשינו עם ט. הילד רגוע יותר, נפרד בקלות יותר, מוצף פחות, אפשר ללכת איתו לחנויות ולהסתובב איתו. יש פחות התקפי זעם. איכות החיים שלו ושלי השתפרה מאוד זה שווה הכל.

הורה לילד בן 4.5

רוני אנטן…מומלצת מאוד מתוך ניסיוני האישי! בפגישותינו האישיות ולאחר מכן בטלפון רוני תמיד מאוד אמפתית ולבבית מוכנה לתת עצה. הגעתי בעקבות מצב שנמשך זמן רב והיא עזרה לי לגלות שאני סובל מרגישויות למזונות שונים, עבדה איתי על תיסוף של ויטמינים ומינרלים, בדיקות מיוחדות והכל על פי גישה הוליסטית ובשיתוף פעולה עם מרפאתו של ד"ר ברגר האמריקני. מקצועית לעילא ולעילא. תודה!

מטופל בן 48

לפני 6 חודשים הבן האהוב שלנו דוד אובחן כסובל מתיסמונת ASD. מאותו רגע החיים שלנו השתנו. התחלנו לחפש מידע כדי לדעת איך אפשר לעזור לו. אני אישית מצאתי שאף אחת מהשיטות הקונבציונליות היו אופטימליות וחיפשתי טיפול שיוכל להסביר את הקשיים של הבן שלנו מהיבט פיזיולוגי. שמעתי על רוני אנטן מהורים אחרים והחלטנו לנסות.

לדוד לא היו כישורים חברתיים, עיכוב משמעותי בדיבור, הוא היה מאד בררן באוכל, הוא סבל מאקזמה בעור, קשיי הסתגלות במצבים חדשים, משחק סטריאוטיפי והתקפי כעס. הוא מטופל אצל רוני 5 חודשים בערך. הטיפול כולל שינויים בתזונה ותוספי תזונה לפי תוצאות בדיקות דם, שתן וצואה ובנוסף תמיכה שבועית מרוני.

זמן קצר אחרי הסרת המוצרים האסורים דוד התחיל לאכול טוב יותר, הוא נעשה יותר רגוע, הדיבור והכישורים החברתיים השתפרו והאקזמה נעלמה. היום הוא משתפר בהרבה תחומים.
רוני מאד מקצועית ונעימה, נותנת תמיכה ומידע גם לעתיד.

הורה לדוד בן ה-4

צרו קשר עם רוני


Please enable JavaScript in your browser to complete this form.